Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne

Štadión P. Demitru TrenčínAdresa a kontakt

adresa: Považská 4, 911 01, Trenčín
tel: 0902 911 166
email: buchel@trencin.sk

Vrátnica – Zimný štadión: 0915 221 890

Zimný štadión je v správe Mestského Hospodárstva a správy lesov m.r.o.

Predaj vstupeniek HK Dukla Trenčín

www.hkdukla.sk – 0911 221 258

 

ROZPIS ĽADU 11-18 NOVEMBER 2018

Pondelok 12.11.2018
06.30 – 07.30 KRASO
08.00 – 09.00 VII.ZŠ
10.00 – 11.15 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
13.00 – 14.00 KRASO
14.15 – 15.15 PR. 4
15.30 – 16.30 KADETI
16.45 – 17.45 PR. 1 + 2
18.00 – 19.00 PR. 3
19.15 – 20.15 GLADIATORS
20.30 – 21.30 PRORECO
Utorok 13.11.2018
06.15 – 07.15 KADETI
07.30 – 08.15 DORAST
08.30 – 09.30 JUNIORI
09.45 – 10.15 BRANKÁRI „A“
10.15 – 11.15 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 13.45 HASIČI
14.15 – 15.15 PR. 4
15.30 – 16.30 KADETI
16.45 – 17.45 DORAST
18.00 – 19.00 JUNIORI
19.15 – 20.15 KRASO
20.30 – 21.45 HELLA
Streda 14.11.2018
07.00 – 08.00 DORAST
08.15 – 09.15 JUNIORI
09.30 – 10.00 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
13.30 – 14.30 PR. 4
14.45 – 15.45 KADETI
16.00 – 17.00 DORAST
17.15 – 18.15 PR. 3
18.30 – 19.30 JUNIORI
19.45 – 20.45 COLD
21.00 – 22.00 MAGENTA
Štvrtok 15.11.2018
06.00 – 07.00 KRASO
07.15 – 08.15 JUNIORI
08.30 – 09.30 DORAST
10.30 – 11.30 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
13.00 – 14.00 KRASO
14.15 – 15.15 PR.4
15.30 – 16.30 JUNIORI
17.00 – 19.00 KADETI – TOPOĽČANY
19.15 – 20.15 DORAST
20.30 – 21.30 GLADIATORS
Piatok 16.11.2018
06.30 – 07.30 KRASO
10.00 – 11.00 DUKLA „A“
11.15 – 12.15 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 14.00 KADETI
14.15 – 15.15 DORAST
15.30 – 16.30 JUNIORI
16.30 – 17.15 TECH. ÚPRAVA PLOCHY
18.00 – 20.30 DUKLA – N. ZÁMKY
20.45 – 21.45 PREKOP
Sobota 17.11.2018
06.00 – 07.00 KRASO
07.15 – 08.15 PR. 2
08.30 – 09.30 PR. 1
10.00 – 11.00 DUKLA „A“
11.15 – 12.15 PR. 3
12.30 – 13.30 KRASO
14.30 – 16.45 JUNIORI – MARTIN
17.15 – 18.45 VEREJNÉ KORĆUĽOVANIE
19.15 – 20.15 R.K.S.
Nedeľa 18.11.2018
06.15 – 07.15 KRASO
07.15 – 08.15 PR. 2
08.30 – 09.30 PR. 1
10.00 – 10.45 DUKLA „A“
11.30 – 13.45 JUNIORI – MARTIN
14.00 – 15.15 TECH. ÚPRAVA PLOCHY
16.00 – 18.30 DUKLA – POPRAD
18.45 – 19.45 UKUŠ
20.00 – 21.00 BOHUŚ

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!