Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne

Štadión P. Demitru TrenčínAdresa a kontakt

adresa: Považská 34, 911 01, Trenčín
tel: 0902 911 166
email: buchel@trencin.sk

Vrátnica – Zimný štadión: 0915 221 890

Zimný štadión je v správe Mestského Hospodárstva a správy lesov m.r.o.

Predaj vstupeniek HK Dukla Trenčín

www.hkdukla.sk – 0911 221 258

ROZPIS ĽADU 18-24. NOV. 2019

Pondelok 18.11.2019
06.30 – 07.30 KRASO
08.00 – 09.00 VII.ZŠ
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 14.00 KADETI
14.15 – 15.15 PR. 4
15.30 – 16.30 KRASO
16.45 – 17.45 PR. 0 + 1
18.00 – 19.00 PR. 3
19.15 – 20.15 GLADIATORS
20.30 – 21.30 PRORECO
Utorok 19.11.2019
06.15 – 07.15 KADETI 
07.30 – 08.15 DORAST
08.30 – 09.30 JUNIORI
10.00 – 11.15 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.30 – 13.30 KRASO
14.15 – 15.15 PR. 4
15.45 – 16.45 KADETI
17.00 – 17.45 DUKLA „A“
18.00 – 19.00 PR. 3
19.15 – 20.15 JUNIORI
Streda 20.11.2019
06.15 – 07.15 KRASO
07.30 – 08.15 DORAST
08.30 – 09.15 DORAST
09.30 – 10.00 BRANKÁRI „A“
10.00 – 11.15 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 13.45 KRASO
14.15 – 15.15 PR. 4
15.30 – 16.30 KRASO
16.45 – 17.45 PR. 2
18.00 – 19.00 DORAST
19.15 – 20.15 JUNIORI
20.30 – 21.30 GETOS
Štvrtok 21.11.2019
06.15 – 07.00 KADETI
07.15 – 08.15 DORAST
08.30 – 09.30 JUNIORI
10.00 – 11.15 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 13.45 KRASO
14.15 – 15.15 PR.4
15.45 – 16.45 KADETI
17.00 – 18.00 DORAST
18.15  -19.15 JUNIORI
19.30 – 20.30 GLADIATORS
20.45 – 21.45 COLD s.r.o.
Piatok 22.11.2019
06.15 – 07.30 KRASO
08.00 – 09.00 SŠI
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 14.00 KADETI
14.15 – 15.15 JUNIORI 
15.30 – 16.30 DORAST
16.45 – 17.45 PR. 2
18.00 – 19.00 PR. 3
19.30  – 22.00 GLADIATORS – SAPIENTIA 
Sobota 23.11.2019
06.00 – 07.00 KRASO
07.15 – 08.15 PR. 2
08.30 – 09.30 PR. 0 + 1
10.00 – 11.15 DUKLA „A“
11.30  -12.30 TVK + MSÚ
14.00 – 16.15 JUNIORI – KOŠICE
17.00 – 19.15 DORAST – PÚCHOV
19.30 – 20.30 SIROTNÝ
20.45 – 21.45 PREKOP
Nedeľa 24.11.2019
07.15 – 09.15 KRASO
10.00 – 10.30 DUKLA „A“
11.30 – 13.45 JUNIORI – KOŠICE
14.30 – 16.45 DORAST – PÚCHOV
17.15 – 18.30 VEREJNÉ KORČUĽOVANIE
19.00 – 20.00 UKUŠ
20.15 – 21.15 BOHUŠ

 

ROZPIS ĽADU 25 NOV.-1 DEC.2019

Pondelok 25.11.2019
06.30 – 07.30 KRASO
08.00 – 09.00 VII.ZŠ
10.00 – 11.15 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 14.00 KADETI
14.15 – 15.15 PR. 4
15.45 – 16.45 DORAST
17.00 – 18.00 PR. 0 + 1
18.15 – 19.15 PR. 3
19.30 – 20.30 GLADIATORS
20.45 – 21.45 PRORECO
Utorok 26.11.2019
06.15 – 07.15 KADETI 
07.30 – 08.15 DORAST
08.30 – 09.30 JUNIORI
10.00 – 11.15 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.30 – 13.30 HASIČI
14.15 – 15.15 PR. 4
15.45 – 16.45 KADETI
17.00 – 18.00 PR. 3
18.15 – 19.15 DORAST
19.30 – 20.30 JUNIORI
Streda 27.11.2019
06.30 – 07.30 KRASO
10.00 – 11.15 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 13.45 KRASO
14.00 – 15.00 PR. 4
15.15 – 16.15 JUNIORI
16.15 – 17.15 TECH.ÚPRAVA PLOCHY
18.00 – 20.30 DUKLA – MIŠKOLC
20.45 – 21.45 GETOS
Štvrtok 28.11.2019
06.30 – 07.30 KADETI
08.15 – 09.15 JUNIORI
10.00 – 11.00 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.45 – 13.45 KRASO
14.15 – 15.15 PR.4
15.45 – 16.45 KADETI
17.00 – 18.00 PR. 2
18.15  -19.15 JUNIORI
19.30 – 20.30 GLADIATORS
20.45 – 21.45 COLD s.r.o.
Piatok 29.11.2019
06.15 – 07.30 KRASO
08.00 – 09.00 SŠI
10.00 – 11.00 DUKLA „A“
11.30 – 12.30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA
12.30 – 13.45 KADETI
14.00 – 15.00 JUNIORI 
15.15 – 16.15 DORAST
16.15 – 17.15 TECH.ÚPRAVA PLOCHY
18.00 – 20.30 DUKLA – POPRAD
20.45 – 21.45 PREKOP
Sobota 30.11.2019
06.00 – 07.00 KRASO
07.15 – 08.15 PR. 2
08.30 – 09.30 PR. 0 + 1
10.00 – 11.00 DUKLA „A“
11.15 – 12.15 PR. 3
12.30 – 13.30 KRASO
14.00 – 16.15 KADETI – ZÁPAS
16.30 – 17.30 TVK + MSÚ
17.45 – 19.00 VEREJNÉ KORČUĽOVANIE
19.30 – 20.30 SIROTNÝ
20.45 – 21.45 TR. JASTRABIE
Nedeľa 1.12.2019
07.00 – 08.15 KRASO
08.30 – 09.30 PR. 2 FAMILY ICE
10.00 – 10.30 DUKLA „A“ 
11.15 – 13.15 KADETI – ZÁPAS
13.30 – 14.30 KRASO
14.30 – 15.30 TECH.ÚPRAVA PLOCHY
16.15 – 18.30 DUKLA – KOŠICE
19.00 – 20.00 UKUŠ
20.15 – 21.15 BOHUŠ

 

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!