Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda

Okrem bohatého kultúrneho programu bude zrekonštruovaná Hviezda po znovuotvorení aj novým miestom vzdelávania. Zrealizujeme pre vás série workshopov a vzdelávacích programov v oblastiach kreatívneho priemyslu. Chcete vedieť viac?

Podujatia vo Hviezde

Hviezdne workshopy a aktuality

Pripravované workshopy

Často kladené otázky

Hľadáte iný workshop?

Misia KKC Hviezda

V kultúrno–kreatívnom centre Hviezda podporujeme záujem o kultúru a kreatívny priemysel. Hľadáme skryté talenty a prostredníctvom sieťovania s umelcami, pedagógmi a inovátormi im poskytujeme optimálne podmienky pre rozvoj ich potenciálu. V priestoroch centra zároveň pravidelne ponúkame kvalitný a programovo vyvážený kultúrny program pre všetky cieľové skupiny.

 

Vízia KKC Hviezda

Našou víziou je vybudovať značku Kultúrno-kreatívneho centra, ktoré je v regióne všeobecne vnímané a uznávané pre svoju kvalitu, odbornosť a nadčasovosť. Prostredníctvom našich kultúrno-vzdelávacích programov chceme docieliť to, aby sa Hviezda stala najlepším miestom pre kultúrne a spoločenské vyžitie obyvateľov celého trenčianskeho regiónu a zároveň byť aj centrom, kde sa inšpiratívne veci nielen dejú, ale kde aj vznikajú. 

 

Logá: irop mirri mk eu

Kontakt

Zavolajte nám: 0902 629 226
Pošlite nám e-mail: hviezda@trencin.sk
Sledujte nás na: www.facebook.com/hviezda.eu, www.instagram.sk/hviezda.eu

Informácie o spracúvaní osobných údajov CKKP Hviezda

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!