Otázky a odpovede

Téma: Rozvoj mesta

Zdravim.V sob.20.6 sa kosilo pred domom m.bela 14 a okolie.Vsetko pokosily okrem trav nad garazami.Ked som sa spytal bolo my povedane,ze len po kanal! Kdo ma kosit ten prales nad garazamy?Ak to maju majitelia garazi tak ich na to upozornite.To by fakt Trencin polozilo,keby to pokosily.Dam aj foto.
Druha otazka tiez pred ,,14" vchod preco sa nemenily lampy vsade ano len tu nie.

Odpoved:

Lukáš Hricko, správca verejnej zelene, 25.6.2026

Kosenie plôch nad garážami si zabezpečujú vlastníci garáží. Na túto povinnosť ich aj vyzývame.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!