Ako sa prihlásiť na jarmok?

Stačia na to len tri kroky.

1. Vytvorte si účet

2. Vyplňte profil

3. Odošlite prihlášku

 

Skôr než začnete s registráciou prečítajte si, prosím, celý tento článok, pripravte si všetky potrebné údaje a dokumenty. Ak nebudete niečomu rozumieť, neváhajte nás kontaktovať.

 

 

1. Vytvorenie nového účtu predajcu

Ak chcete odoslať prihlášku na jarmoky pomocou elektronického formuláru, musíte si vytvoriť účet predajcu.

Účet predajcu vytvárate iba raz.

V prvom registračnom okne vyplňte váš e-mail a heslo.

Na vašu e-mailovú adresu dostanete potvrdzovací e-mail s linkom na ktorý kliknite.

Zobrazí sa vám stránka s vaším profilom.

Vytvorenie nového účtu predajcu

 

 

2. Vyplnenie profilu predajcu

Po kliknutí na link v potvrdzovacom e-maili sa vám zobrazí informácia: Vaša e-mailová adresa bola overená.

Pod ňou sa nachádza modrý text Formulár. Kliknite naň a vo formulári vyplňte údaje.

Formulár je prepojený so živnostenským a obchodným registrom. Keď zadáte názov firmy presne tak ako je uvedené v živnostenskom liste, ďalšie údaje – adresa, IČO, DIČ… sa doplnia automaticky. Vy si ich len skontrolujete.

Vložte fotografie vášho predajného zariadenia, aspoň dve fotografie predajného sortimentu a fotografie usporiadania stánku z iného podujatia (ak ste sa zúčastnili). Fotografie by mali byť vo formáte JPG a nemali by mať viac ako 5 MB. 

Vložte povinné prílohy – dokumenty, ktoré sú nevyhnutné na prijatie prihlášky. Pripravte si dokumenty vopred vo formáte PDF (skenované na rozlíšenie maximálne 150 dpi). Všetko o povinných prílohách sa dozviete v článku Aké dokumenty potrebujete?

Vyplniť svoj profil, alebo prezerať vložené údaje môžete po kliknutí na nasledovný odkaz. Stránky sú aktívne až po úspešnom ukončení prvého kroku.

Profil predajcu

 

 

3. Odoslanie prihlášky na jarmok

Prihláškový formulár na jarmok má po zobrazení predvyplnené všetky polia s údajmi, ktoré ste vložili do profilu predajcu. Skontrolujte si všetky údaje, upravte chybné alebo neaktuálne a doplňte chýbajúce. Po odoslaní prihlášky obdržíte informačný e-mail.

Prihlášky na jarmoky

Odoslanie prihlášky však neznamená automatickú účasť na jarmoku. Z dôvodu obmedzeného počtu predajných miest, nie je možne vyhovieť všetkým žiadateľom. Vašu prípadnú účasť na jarmoku vám potvrdíme e-mailom alebo telefonicky.

 

Späť na článok Remeselné jarmoky na Mierovom námestí


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!