Termíny jarmokov v roku 2018

V roku 2018 sa Trenčíne uskutoční na Mierovom námestí 10 jarmokov. 

TIP: Chcete byť informovaný o nových termínoch jarmokov alebo zmenách? Kliknite v spodnej časti tejto stránky na modré tlačidlo SLEDOVAŤ STRÁNKU.


7. trenčiansky BIOjarmok – festival chutí, vôní a krás života v súlade s prírodou > 28. 9. > 10.00 – 18.00

  • ochutnávky a predaj biopotravín a gazdovských produktov
  • predaj eko-drogérie, prírodnej kozmetiky a vybavenia pre eko-domácnosť
  • poradňa pre ovocinárov, výstava starých ovocných odrôd a predaj ovocných drevín
  • poradňa prírodných záhrad
  • cyklotombola (ak prídete na bicykli, dostanete zlosovací lístok do tomboly)
  • inšpirácie pre eko životný štýl (výstavy, info-materiály)
  • aktivity pre deti
  • vystúpenia trenčianskych kapiel
  • premietanie ekofilmov s tematikou jedla a udržateľného poľnohospodárstva
  • EKO prednášky a inšpirácie z nášho regiónu

BIO jarmok sa  tento rok uskutoční v duchu Zero Waste (s ambíciou všetok odpad z BIOjarmoku roztriediť a poslať na recykláciu či na skompostovanie). Trenčiansky BIOjarmok organizuje Centrum environmentálnych aktivít Trenčín a o. z. GenoFond.

Prihlášky (do 31. 8. 2018) a podrobnejšie informácie pýtajte na adrese organizátora: Richard Medal, medal@changenet.sk, Centrum environmentálnych aktivít Trenčín.


FARMÁRSKY JARMOK > 6. 10. > 8.00 – 14.00

Posledný zo série farmárskych jarmokov v roku 2018. Predaj ovocia a zeleniny, mäsových výrobkov, pečiva, vína, medu, kvetov, priesad, byliniek, štiav, nápojov a občerstvenia…, atrakcie pre deti – vozenie na koníkoch…
Uzávierka prihlášok je 2. 9. 2018.

Prihláška na Farmársky jarmok > 6. 10.


ČARO VIANOC POD HRADOM – Vianočné remeselné trhy > 5. – 23. 12. > 10.00 – 22.00

Vianočné trhy začínajú príchodom Mikuláša a končia posledný deň pred Vianocami. Predávať sa budú výrobky a tovary, ktoré súvisia s Vianočnými sviatkami (napr. vianočná výzdoba, ozdoby na stromček, imelo, ručne zhotovované výrobky – opasky, papuče, čiapky, rukavice, keramika; med, mäsové výrobky, cukrárenské výrobky, pečivo, atrakcie pre deti – vozenie na koníkoch. Predaj v remeselných stánkoch bude od 10.00 do 19.00 a občerstvenia od 10.00 do 22.00 hod. Uzávierka prihlášok je 15. 10. 2018. Predaj nápojov a občerstvenia bude aj tento rok realizovaný formou elektronickej aukcie.

Upozornenie: V rámci predaja medu, medových a včelích produktov a výrobkov, nebude možné predávať čapovanú medovinu v remeselných stánkoch (remeselný stánok nie je prispôsobený na predaj nápojov a občerstvenia kvôli nevyhovujúcemu odberu elektrickej energie).  Záujemcovia, ktorí chcú predávať rozlievanú medovinu (spolu s predajom medu a medových a včelích produktov a výrobkov) sa môžu zúčastniť elektronickej aukcie. Oznámenie o vyhlásení elektronickej aukcie na prenájom stánkov s nápojmi a občerstvením bude zverejnené na www.trencin.sk po 22. 9. 2018.

Prihláška na Vianočné remeselné trhy


Vianočná atmosféra remeselných trhov na Mierovom námestí.

Poučenie o právach dotknutej osoby.

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!