Zviditeľnite svoj klub!

16. 9. 2019

Trenčín je známy svojim jedinečným hradom, je dejiskom skvelého festivalu Pohoda, ešte stále mu mnohí dávajú prívlastok mesto módy, má svoje historické zaujímavosti a veľa toho ponúka aj v súčasnosti. Je tu však ešte niečo, čo platilo a platí stále. Trenčín je mesto, kde sa darí športu. Je rodiskom mnohých športovcov svetového mena a je sídlom úspešných športových klubov s dlhoročnou tradíciou. Vychovali a vychovávajú reprezentantov v rôznych športových disciplínach. O Dukle Trenčín, či futbalovom klube AS vie snáď každý. Sú tu ale i ďalšie skvelé športové kluby, o ktorých je dobré vedieť viac. Mesto preto znovu prichádza s ponukou pre všetky kluby na ich prezentáciu.

Na mestskom webe nájdete šport v sekcii PRE OBČANOV.

Práve tam je priestor, kde sa môžu trenčianske športové kluby zviditeľniť. Ak ste zástupca športového klubu a máte záujem, aby bol Váš klub zaradený do tejto sekcie, kontaktujte nás emailom na miroslav.sadecky@trencin.sk.

„Napíšte základné údaje o športovom klube, určite kontakt na klubový web, priebežne posielajte informácie o náboroch nových členov, o významných úspechoch, prípadne i pozvánky na zápasy, individuálne športové podujatia, či turnaje. Radi Vám pomôžeme s propagáciou. Samozrejme, budeme vďační za všetky návrhy a nápady na zlepšenie fungovania v oblasti športu v našom meste,“ odkazuje predstaviteľom športových klubov referent pre šport z Mestského úradu Trenčín Miroslav Sádecký.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!