Zo zápisníka mestskej polície – 16. týždeň

25. 4. 2022

V období od 18. do 24. apríla 2022 preverovala a riešila Mestská polícia Trenčín 413 udalostí.

Pokutu museli zaplatiť mladíci, ktorí si zlosť vybíjali na plastovom dopravnom značení. Videla ich policajná kamera v utorok 19. 4. 2022 večer po 22. hodine na Palackého ulici, ako kopú do plastových dopravných stĺpikov. Vyslaná hliadka MsP našla mladíkov na Mierovom námestí a za priestupok proti majetku ich doriešila blokovou pokutou.

Snímka obrazovky s výtržníkmi

V piatkový večer 22. 4. o 19.55 hod. policajti počas svojej hliadkovej činnosti na ulici K výstavisku spozorovali muža sediaceho na obrubníku. Manipuloval s igelitovým vrecúškom a plechovkou. Ako ich zbadal, veci odhodil na zem pod nohy. Policajti sa pri ňom pristavili. Išlo o vrecúško s obsahom sušiny. Muž sa priznal, že je jeho majiteľom. Na základe podozrenia z prečinu prechovávania omamných látok hliadka podľa zákona o obecnej polícii muža zadržala, stotožnila a privolala hliadku štátnej polície, ktorá si vec prevzala k ďalšiemu riešeniu.

Stála služba MsP prijala v sobotu 23. 4. podvečer oznámenie, že pri rezidencii Riviera leží pod hrádzou žena. Vyslaná hliadka zistila, že žena nekomunikuje a nereaguje, preto privolala RZP, ktorá si ženu prevzala do sanitky a odviezla ju do Fakultnej nemocnice Trenčín.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!