Vyšlo augustové INFO TRENČÍN

29. 7. 2022

Mestské informačné noviny INFO TRENČÍN v týchto dňoch do schránok obyvateľov mesta roznášajú kolportéri spoločnosti Pardon. Ide o ôsme vydanie v tomto roku. Ak noviny vo svojej schránke do pondelka 1. augusta 2022 nenájdete, nahláste to, prosím, do redakcie na číslo 032/6504 287

V augustovom INFO sa dočítate napríklad o “Inteligentnej domácej asistentke” – novej sociálnej službe v našom meste, o novinke v doprave, ktorá môže zachrániť nejeden ľudský život – ide o predné brzdové svetlo, ktoré na autách v uliciach nášho mesta uvidíme od septembra v testovaní.

Noviny sledujú obrazom i slovom investičné akcie, ktoré sú už rozbehnuté i tie, ktoré sa pripravujú. Píšu o možnosti pre aktívnych a tvorivých obyvateľov mesta starať sa o verejnú zeleň, venujú sa triedeniu odpadov i výsledkom, ktoré sme vďaka nemu dosiahli doteraz. Prečítajte si aj dobré správy o trenčianskych žiakoch či športovcoch, o možnosti vzdelávania v oblasti kultúry a turizmu, prinášame aj vyhodnotenie súťažnej časti kampane Do práce na bicykli. 

Časť novín KAM v Trenčíne obsahuje opäť množstvo informácií o kultúrnych, športových i spoločenských aktivitách v mesiaci august.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!