Karta pre seniorov sa stále oplatí

4. 10. 2018

Program samosprávy mesta Trenčín pod názvom KARTA PRE SENIOROV približuje trenčianskym seniorom tovary a služby ponúkané v meste a jeho blízkom okolí. Zoznam poskytovateľov zliav je otvorený a priebežne aktualizovaný.

Od 26. septembra 2018 v zozname poskytovateľov výhod pre držiteľov Karty pre seniorov pribudla Kaviareň Na Ceste. Sídli v Katovom dome na Matúšovej ulici. Otvorená bola v júli 2017 Rotary Clubom Trenčín Laugario. Obslúžia vás v nej s láskou a úsmevom ľudia s mentálnym a iným zdravotným znevýhodnením. Výška zľavy pre držiteľov karty: koláčik a nápoj (káva, čaj alebo sirup) spolu za 2.50 €. Kontakt: 0905 308 807.

Od 1. októbra 2018 bola upravená výška poskytovanej zľavy v MC Donald´s. V súčasnosti si držiteľ Karty pre seniorov môže za zvýhodnenú cenu 1,-  € dopriať v priestoroch McCafé malý teplý nápoj (cappuccino, espresso, espresso grande) a v reštaurácii McDonald’s zdarma malý sýtený nápoj (0,25l coca-cola, fanta, sprite,  coca-cola light, ľadový čaj).

Podrobné informácie o tom, ako si kartu vybaviť a kde všade je možné ju uplatniť, nájdete na www.trencin.sk/ako-vybavit/socialna-pomoc/seniorkarta/.

Ak ste prevádzkovateľom zariadenia poskytujúceho tovary alebo služby a máte záujem sa zapojiť do programu KARTA PRE SENIOROV, pošlite správu na adresu seniorkarta@trencin.sk .

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!