Zo zápisníka mestskej polície – 6. týždeň

15. 2. 2021

V minulom týždni preverovala a riešila Mestská polícia Trenčín 430 udalostí. Okrem iného i zraneného muža, nočnú hlučnú párty alebo aj vytečený olej z auta.

Vo štvrtok 11. februára 2021 o 11:38 h oznámil prostredníctvom bezplatnej linky 159 pracovník SBS z OD BILLA na Legionárskej ulici, že z druhej strany budovy sa nachádza nejaká osoba, ktorá tam opakovane spadla na zem a leží medzi autami. Vyslaná hliadka mestskej polície zistila, že muž má tržnú ranu na hlave a nekomunikuje. Mestskí policajti privolali rýchlu zdravotnú pomoc. Po prvotnom ošetrení muža previezli do Fakultnej nemocnice Trenčín.

Na linku 150 zatelefonoval v nedeľu 14. februára 2021 o 1:20 h obyvateľ Beckovskej ulice a uviedol, že v jednom z bytov dochádza k rušeniu nočného kľudu. Podľa jeho slov tam mala byť nejaká párty. Oznámenie šli preveriť hliadky mestskej polície, ktoré zistili, že z bytu počuť hlasnú hudbu, hovor a smiech. V byte bolo 9 osôb, všetci dostali pokutu a „akciu“ museli ukončiť.    

V nedeľu 14. februára 2021 o 14:06 h oznámila stálej službe mestskej polície obyvateľka Zámostia, že na ul. Ľ. Stárka pri vchode do bývalej Ozety stojí vozidlo Felícia, z ktorého je vytečený olej. Hliadka na mieste tento stav potvrdila. Stála služba o tom informovala dobrovoľných hasičov z Opatovej, ktorí zabezpečili miesto úniku oleja posypom a odstránili vzniknuté znečistenie.

V uplynulom týždni riešila Mestská polícia Trenčín aj 26 priestupkov týkajúcich sa povinností prekrytia dýchacích ciest a 6 priestupkov porušenia zákazu vychádzania.   

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!