Zapojili ste sa do Manželskej hry? Žrebovanie bude 7. marca

27. 2. 2018

Do 2. marca odovzdajte vyplnený kupón v  Kultúrno-informačnom centre Trenčín na Mierovom námestí 9 alebo zašlite do KIC poštou s heslom „Manželská hra“.


V týždni od 12. do 18. februára 2018 prebiehala v našom meste už po štvrtýkrát  kampaň Národný týždeň manželstva (NTM). Trenčín sa tak pripojil k mestám v 20 krajinách sveta s ambíciou podporiť touto týždennou iniciatívou manželstvo. Témou kampane bolo Manželstvo ako umenie lásky.


Pre manželské páry bolo pripravených aj v Trenčíne množstvo akcií a podujatí, z ktorých najatraktívnejšie boli Kurz Manželské večery či „hodina“ tanca v tanečnej škole manželov Paškovcov. Obnoviť si manželský sľub prišlo počas NTM do Kostola Sv. Rodiny na Juhu viac ako 50 párov.„Oproti minulému ročníku sme ponuku pre manželov rozšírili napr. o galériu, ktorá ponúkla manželom počas NTM vstup zdarma na všetky výstavy, možnosť vyskúšať si spoločne Nordic Walking, dať si dobré víno, zákusky či čokoládu za priaznivú cenu, nakúpiť so zľavou kvety i šperky. Veríme, že si manželia našli to svoje a využili tento týždeň pre posilnenie a oživenie svojho vzťahu,“ povedala za organizátorov NTM v Trenčíne Mária Machová.


Manželia mohli navyše počas tohto týždňa zbierať pečiatky za jednotlivé aktivity v Manželskej hre. Jej žrebovanie sa uskutoční 7. marca 2018 v Kultúrno-informačnom centre, kde si bude možné ceny vyzdvihnúť. Výhercovia budú informovaní telefonicky.


 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!