Workshop Trenčín očami obyvateľov už vo štvrtok

17. 6. 2024

Už najbližší štvrtok 20. júna 2024 sa od 17.00 hodiny v sobášnej sieni Mestského úradu v Trenčíne uskutoční Workshop TRENČÍN OČAMI OBYVATEĽOV, vedený americkým výskumníkom Nicholasom Wiseom. Ak máte záujem o workshop, zaregistrujte sa.

Nicholas Wise je skúsený etnografický výskumník, ktorý pôsobí na Arizona State University a v rámci svojho výskumu sa venuje najmä vplyvu kultúrnych podujatí na miestne komunity. Výskum robil už v mnohým krajinách, napríklad v Argentíne, Brazílii, Chorvátsku, Dominikánskej republike, Srbsku i Taliansku.

EHMK workshop ilustrácia

Cieľom workshopu v Trenčíne je získať od obyvateľov odpoveď na otázku „Ako vnímate pripravenosť Trenčína na rok 2026?“

Príďte na workshop a poskytnite spätnú väzbu, ako vnímate aktivity mesta, prístupnosť, zeleň, čistotu, dopravu, komunikáciu a ďalšie oblasti.

Spolu s Nicholasom Wiseom workshop povedú aj výskumníčky v rámci Trenčín 2026 Katarína Rozvadská a Dana Kuběnková, ktoré zabezpečujú monitorovanie a evaluáciu. Ich náplň práce pozostáva aj z výskumu spoločenských a ekonomických dopadov titulu Európskeho hlavného mesta kultúry 2026 na mesto Trenčín. Podujatie prebehne v slovenčine. K dispozícii bude aj malé občerstvenie. Trvanie workshopu je približne 120 minút. Svoj záujem o workshop nezabudnite prejaviť registráciou.

Registrácia na workshop Trenčín očami obyvateľov

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!