Vyšlo nové INFO TRENČÍN

2. 6. 2023

Obyvatelia Trenčína dostávajú v týchto dňoch do svojich schránok júnové vydanie mestských informačných novín INFO TRENČÍN. Distribúciu má na starosti spoločnosť Pardon. Ak noviny vo svojej schránke do pondelka 5. júna 2023 nenájdete, zatelefonujte do redakcie na tel. číslo 032/6504 287.

Noviny pozývajú hneď na titulnej strane na ďalšie pokračovanie Príbehov z Trenčína – tradične veľmi populárnu šou pod holým nebom. Informujú o pripravenosti letného kúpaliska na sezónu so začiatkom 17. júna, predstavujú nový vzhľad kultúrneho strediska Dlhé Hony, píšu o prvých aktivitách nového Inštitútu participácie Trenčín, sledujú dobrovoľnícke aktivity našich obyvateľov, ale aj bezohľadné ničenie verejnej zelene. V júni bude opäť mobilný zber oleja – pozrite si harmonogram.

Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda pozýva aj prostredníctvom novín na Letné školy v júli a auguste. Riaditeľka Trenčín 2026 Lucia Dubačová píše o tom, prečo je dôležitý novoprijatý zákon o Európskom hlavnom meste kultúry. Noviny tiež predstavujú víťazov ankety Športovec mesta Trenčín za  rok 2022 a píšu aj o tom, ako sa vyhnúť daňovej exekúcii. V časti novín s názvom KAM v Trenčíne nájdete množstvo pozvánok na spoločenské divadelné, hudobné i športové udalosti. 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!