Vyhrajme ihrisko pre deti, hlasujme za naše mesto každý deň

2. 2. 2018

Po 18 dňoch hlasovania v súťaži spoločnosti LIDL o detské ihrisko Žihadielko je Trenčín v kategórii „Víťazi 2016 a 2017“ na druhej pozícii za Trnavou. Zaostávame o takmer 450 hlasov. Tretia Senica sa „nebezpečne“ zmobilizovala. Nové detské ihrisko získajú len prvé dve mestá z každej kategórie. Preto nepoľavujme a hlasujme každý deň.


Vyhrať ihrisko pre deti je výzvou pre všetkých Trenčanov i priaznivcov nášho mesta.


Hlasovanie potrvá do 28. februára 2018 (do polnoci). Hlasovať môže každý denne dvakrát. Stačí sa prihlásiť na internetovej stránke https://zihadielko.lidl.sk/Pri prvom hlasovaní dostanete bezplatnú overovaciu SMS a potom je úlohou každý deň znova a znova hlasovať.


Kto po prvom zahlasovaní úspešne zvládne hru s Majou alebo Flipom, v tom okamihu sa automaticky pridáva ďalší hlas pre Trenčín. Každý deň teda môžeme pridať z jednej emailovej adresy alebo facebookového účtu dva hlasy!


Za ihrisko v Trenčíne môžeme hlasovať my – Trenčania, ale aj naši známi, príbuzní, priatelia z iných miest či obcí.  Hlasujme za Trenčín! Každý hlas sa počíta! 


Jedno detské ihrisko Žihadielko v Trenčíne už máme. Spoločnosť LIDL ho práve vďaka aktívnym Trenčanom v lete 2017 vybudovala v parku pod Juhom (na foto nižšie). A mohlo by pribudnúť ďalšie, na mieste bývalého ihriska Opavia vo vnútrobloku na Beckovskej ulici. Jeho hodnota bude 87 tisíc eur a slúžilo by deťom od 2 do 12 rokov.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!