Trenčín je na druhom mieste, pokúsme sa ho udržať

13. 2. 2018

V internetovom hlasovaní o detské ihrisko Žihadielko sa v utorok 13. februára 2018 dopoludnia Trenčín prehlasoval z tretieho na druhé miesto. Aby si ho udržal a získal tak ďalšie z ihrísk pre deti, je potrebné v každodennom hlasovaní pokračovať až do 28. februára 2018.


Pred 7. hodinou v utorok 13. februára bol Trenčín s 35 395  hlasmi a 3082 hlasujúcimi ešte na tretej priečke. Na druhú Trnavu s 3551 hlasujúcimi mu chýbalo 198 hlasov.


O necelé tri hodiny sa však vďaka disciplinovaným hlasujúcim a ďalším 26 novým hlasujúcim podarilo Trnavu predbehnúť. 


Rozdiel medzi druhým Trenčínom a treťou Trnavou bol však iba 44 hlasov. Je preto stále potrebné v snažení o nové ihrisko nepoľaviť, každý deň pridávať svoj hlas a motivovať aj svojich známych a priateľov, aby sa k hlasovaniu za ihrisko pridali.


Hlasovanie trvá do 28. februára 2018 (do polnoci). Nové detské ihrisko získajú len prvé dve mestá z každej kategórie. Trenčín súťaží v kategórii „Víťazi 2016 a 2017“.


Denne môže každý odovzdať až dva hlasy.


Po prihlásení na internetovej stránke https://zihadielko.lidl.sk/ dostanete bezplatnú overovaciu SMS a potom už len každý deň znova a znova hlasovať.


Ak po prvom zahlasovaní úspešne zvládnete hru s Majou alebo Flipom, pridávate aj druhý hlas.


Každý deň teda môžeme pridať z jednej emailovej adresy alebo facebookového účtu dva hlasy!


Jedno detské ihrisko Žihadielko v Trenčíne už máme. Spoločnosť LIDL ho práve vďaka aktívnym Trenčanom v lete 2017 vybudovala v parku pod Juhom.


Ďalšie ihrisko v hodnote 87 tisíc eur by mohlo vyrásť na mieste bývalého ihriska Opavia vo vnútrobloku na Beckovskej ulici. Slúžilo by deťom od 2 do 12 rokov. 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!