Príďte predávať na Vianočné trhy 2019

3. 10. 2019

Ako súčasť podujatia Čaro Vianoc pod hradom potrvajú Vianočné remeselné trhy v Trenčíne od 5. do 22. decembra 2019 a Vianočné trhy spotrebného tovaru a textilu od 9. do 22. decembra 2019.

Na Mierovom námestí bude počas vianočných trhov 56 drevených domčekov. Z nich 44 je určených pre remeselníkov. V ponuke by mali byť nielen ľudové, ale i moderné remeselnícke výrobky či tradičné potravinárske výrobky (medovníky, trvanlivé pečivo, mäsové a syrárske výrobky).

Remeselníci sa môžu hlásiť do 15. októbra cez našu stránku v časti AKO VYBAVIŤ – JARMOKY – REMESELNÉ JARMOKY NA MIEROVOM NÁMESTÍ.

Prenájom stánkov s občerstvením sa bude realizovať formou elektronickej aukcie, pričom občerstvenie s nápojmi by sa malo predávať v 6 stánkoch, čisto nápoje v štyroch stánkoch, na predaj čapovanej medoviny, včelích produktov a výrobkov je určený jeden stánok.

Novinkou, ktorú chce mesto tento rok zaviesť, je jeden stánok s horúcimi nealkoholickými nápojmi zo sirupov domácej výroby. Po prvý raz sú určené aj dve miesta pre pojazdné predajne, food trucky. Jeden by mal ponúkať teplé jedlá v žemli alebo placke, druhý teplé gastronomické lahôdky. Na prenájom týchto dvoch miest a stánku s nápojmi a domácimi ovocnými produktami mesto vyhlásilo výberové konania. 

Vianočné trhy spotrebného tovaru a textilu sa konajú v predvianočnom čase na Hviezdoslavovej a Jaselskej ulici pred Posádkovým klubom (ODA) v Trenčíne. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 15. novembra 2019 zaslaním prihlášky, ktorej predtlač je v časti AKO VYBAVIŤ – JARMOKY – VIANOČNÉ TRHY SPOTREBNÉHO TOVARU A TEXTILU. Sára Matys na t. č. 0902 911 202 (v pracovných dňoch od 7.15 do 15.15 hod.).

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!