Ponuku kultúrnych podujatí nájdete v novom čísle KAM v Trenčíne

6. 6. 2018

V júni si v Trenčíne môžete pozrieť komédiu Odchody vlakov, v ktorej si zahrajú Adela a Viktor Vinczeoví, hudobno-tanečné vystúpenie slovensko-španielskeho flamecového tria ToCaLo alebo stráviť chvíľku v príjemnej uličke Marca Aurélia na koncertoch v rámci Sviatku hudby.

Čaká nás aj tretí ročník obľúbeného festivalu Víno pod hradom a módna prehliadka Ódy módy, na ktorej sa predstavia bývalí študenti Strednej umeleckej školy Trenčín, ktorí sú dnes úspešnými slovenskými módnymi návrhármi. Výnimočnou udalosťou bude 11. ročník medzinárodného sympózia Ora et Ars – Skalka 2018, počas ktorého sa stretnú umelci zo Slovenska aj zo zahraničia a budú tvoriť v krásnom prostredí Malej a Veľkej Skalky.

Deti určite zaujme interaktívna výstava Da Vinciho lietajúce stroje na Trenčianskom hrade alebo LEGO Festival, na ktorom si okrem vystavených modelov môžu postaviť svoje vlastné diela. Začiatok letných prázdnin už tradične privítame nočnou šou Príbehy z Trenčína, ktorá tentoraz rozpovie príbeh O prievozníkovi Jozefovi.

Podrobný prehľad divadiel, koncertov, prednášok, podujatí pre deti aj seniorov, ktoré budú v júni v Trenčíne, nájdete v novom čísle KAM v Trenčíne. Mesačník KAM v Trenčíne je súčasťou novín INFO TRENČÍN, ktoré vyšli 5. júna 2018. Vo svojich schránkach by ste ho mali nájsť tento týždeň. Ak by sa k vám nedostal do piatka 8. júna 2018, oznámte to, prosím, do redakcie na tel. číslo 032/6504 287. Júlové vydanie KAM v Trenčíne vyjde 3. júla 2018.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!