Parkovaciu kartu pre návštevu vybavíte cez užívateľské konto

3. 8. 2018

Na webovom portáli karty.parkovanietrencin.sk sú funkčné aj ďalšie možnosti správy parkovacích kariet. Priamo z pohodlia bytu či kancelárie môžu od augusta držitelia kariet, ktorí majú vytvorené užívateľské konto, vybaviť už aj návštevnícku kartu.

Karta Návšteva pásma platí dva pracovné dni po sebe (aj pondelok a piatok), jej cena je 3 eurá/2 dni. Ako informuje webstránka parkovanietrencin.sk, vybaví ju rezident do pásma svojho trvalého pobytu, okrem pásma A. Návšteva rezidenta pásma A si pre parkovanie vyberie niektoré z pásiem B, C, G, F.

Množstvo návštevníckych kariet si vybaví žiadateľ podľa počtu dní, koľko sa návšteva zdrží. Uhradiť poplatok za návštevnícku parkovaciu kartu je možné aj platobnými kartami, nielen bankovým prevodom.

Elektronický systém spravovania parkovacích kariet začal fungovať v marci 2018, vtedy s funkciou predlžovania platnosti karty. Od júna 2018 je možné vykonať s kartou aj ďalšie úpravy a to dočasnú alebo trvalú zmenu EČV, zrušenie parkovacej karty, či vybavenie novej, ak už jednu kartu majú.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!