Oslava Dňa detí už najbližšiu sobotu

30. 5. 2023

Mesto Trenčín pozýva v sobotu 3. júna 2023 všetky rodiny s deťmi do Čerešňového sadu a Tarzanie v lesoparku Brezina na program plný zábavy a smiechu. Urobte si čas od 14.00 do 18.00 hodiny. Auto radšej nechajte doma, využite turistický vláčik alebo si urobte prechádzku.

V areáli Čerešňového sadu a Tarzanie čaká na vás mnoho športových a tvorivých aktivít. Chýbať nebudú hasiči, smetiarske auto, jazda na koníkoch, súťaže na bicykloch. Tešiť sa môžete na vystúpenia chodúliarov a klaunov, naučíte sa niečo z cirkusového umenia, svoje si nájdu tí najmenší aj tí starší.

Den deti 23 plagát

Čo alebo koho uvidíte, čo budete môcť vyskúšať?

Tu je zoznam: chodúliar Juraj, animácie s Divadlom Oskar, cirkusové workshopy, súťaže na bicykloch, golf pre deti, tréning bojových umení, slackline, Actionbow – streľba z luku, bungeerunning, megabubliny, oddychová zóna Handrbolka, športová zóna pre najmenších Hybko, kone, tvorivé dielne, záchranári, vozidlá hasičov a policajtov, smetiarske a upratovacie auto a mnoho iného.

Ako sa dostať na Brezinu?

Prístup na Brezinu je možný z viacerých strán, môžete to vidieť na mapke. Pohodlne sa tam dostanete aj s kočíkmi či na kolobežkách alebo bicykloch. Premávať bude aj turistický vláčik Matúš Čák. Využite práve tieto možnosti a spojte oslavu Dňa detí aj s peším výletom. Parkovanie na Brezine je značne obmedzené. Preto radšej nechajte auto doma alebo na niektorom z parkovísk v meste. Bezplatne zaparkujete napríklad pri krytej plavárni či na Mládežníckej ulici pri Kolibe. Vyvarujme sa zbytočným dopravným zápcham a kolónam, ktoré by mohli pokaziť zážitok z celého dňa.

mapka Breziny Deň detí 2023

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!