Národný týždeň manželstva už o pár dní

7. 2. 2019

Už najbližší pondelok 11. februára 2019 sa začne aj v našom meste týždeň venovaný manželstvu. Národný týždeň manželstva v Trenčíne sa koná s podporou Mesta Trenčín a pod záštitou primátora Richarda Rybníčka.

V našom meste bude NTM po piatykrát. Jeho história sa začala písať v roku 1996 v Anglicku. Momentálne sa koná v 20 krajinách. Heslom tohto ročníka je „Hráme spolu“.

Ako za Centrum pre rodinu, ktoré NTM v Trenčíne organizuje, informovala Mária Machová, pre manželov je počas týždňa pripravených množstvo akcií, ktoré vytvárajú priestor na spoločné zážitky.

Ide napríklad o hodinu spoločenského tanca, návštevu divadelného predstavenia či galérie, tematické večery alebo spoločenský program o základných pilieroch a hodnotách manželstva.

Do Centra pre rodinu na Farskej ulici si môžu prísť páry zahrať zábavnú komunikačnú hru pre manželov DUET 2, ktorá odzrkadľuje 7 partnerských zručností, dôležitých pre spokojný a naplnený vzťah.

V Kostole Sv. Rodiny na Juhu si môžu vo štvrtok 14. 2. 2019 o 18.30 hodine obnoviť svoj manželský sľub.

Vo vybraných prevádzkach v Trenčíne sú pre manželov pripravené rôzne zľavy a špeciálne ponuky. Viac o nich sa dozviete na cprtrencin.sk, na stránke ntm.sk , na FB stránke Národný týždeň manželstva v Trenčíne alebo v Kultúrno-informačnom centre.

Manželia sa navyše môžu počas budúceho týždňa zapojiť do Manželskej hry a vyhrať skvelé ceny. Kupón, potrebný k tejto hre nájdete na cprtrencin.sk.

NTM

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!