Na Juhu sa rozširujú cesty, pribudne priestor na parkovanie

17. 4. 2018

Práce na rozšírení komunikácií je vidno na uliciach Saratovská, Východná a gen. Svobodu.


Ako uvádza stránka parkovanietrencin.sk výstavba parkovacích miest na Východnej ulici a na Ulici gen. Svobodu bola naplánovaná ešte na jeseň 2017, no pre nepriaznivé počasie sa presunula na tento rok. Práce sa začali v minulom týždni a ukončené by mali byť do polovice mája. Termín môže ovplyvniť počasie.


Pred bytovým domom Východná 2425 č. 1 – 5, 2426 č. 7 v priestore vedľa budovy reštaurácie bude možné vyznačiť 14 kolmých a 5 pozdĺžnych parkovacích miest. Počas prác nie je možné v mieste výstavby parkovať. Ďakujeme za pochopenie.


Stavebná činnosť sa začala aj na Ulici gen. Svobodu – pred bytovými domami 2750 až 2755. Rozšírením  komunikácie a posunom chodníka tu bude vytvorených 34 parkovacích miest. Aj tu treba počítať s čiastočným obmedzením v doprave a parkovaní. V mieste výstavby nie je možné v čase od 7,30 h do 16.00 h parkovať. V nočných hodinách sa dá parkovať pozdĺžne na ľavej strane ulice.


Komunikáciu rozširujú aj na Saratovskej ulici oproti parkovisku pri cintoríne. Tu by malo pribudnúť 31 nových stojísk pre automobily.


Prosíme vodičov i chodcov, aby v spomínaných lokalitách zvýšili opatrnosť a rešpektovali prenosné dopravné značenie.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!