Mesto Trenčín rozbieha v novembri projekt FAMILY KARTA

27. 10. 2010

Po úspešnom projekte KARTA PRE SENIOROV, ktorý prináša rôzne výhody a zľavy trenčianskym seniorom, pripravila samospráva nový projekt určený trenčianskym rodinám s deťmi. Projekt FAMILY KARTA, ktorého cieľom je prostredníctvom rôznych zvýhodnených záujmových aktivít utužovať rodinné vzťahy, štartuje od 1. novembra 2010.


Family karta je určená pre rodiny s trvalým pobytom na území mesta Trenčín minimálne s jedným dieťaťom do 18 rokov, rodiny s dieťaťom v pestúnskej starostlivosti, rodiny s osvojeným dieťaťom alebo s dieťaťom v náhradnej osobnej starostlivosti. Nie je podmienkou, aby rodičia dieťaťa boli manželia. Karta umožní jej držiteľom využívať rôzne služby so zaujímavými zľavami pri kultúrnych podujatiach, v oblasti športu, relaxu, stravovania, ubytovania, produktov cestovného ruchu a podobne. Karta bude vydaná na dobu určitú, t. j. na 3 roky. Bude neprenosná, preto o ňu môžu požiadať obaja rodičia. K Family karte bude vydaná brožúrka, v ktorej nájdu držitelia zoznam prevádzok poskytujúcich zľavu.


Podrobnejšie informácie o projekte FAMILY KARTA, spolu so žiadosťou a zoznamom prevádzok, budú od 1. novembra zverejnené aj na www.trencin.sk/family_karta a v mesačníku INFO.V prípade záujmu Vašej prevádzky o spoluprácu na projekte FAMILY karta, nás prosím kontaktujte na tel. 032/6504 217 alebo e-mailom na marketing@trencin.sk.


 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!