Krytá plaváreň je od dnes otvorená

2. 9. 2020

Mestskú krytú plaváreň mesto Trenčín zatvorilo v súvislosti s pandémiou koronavírusu 9. marca 2020. Takmer po pol roku je opäť otvorená. Návštevníkov privítajú vynovené priestory. Kapacita plavárne aktuálne nie je obmedzená. Výška vstupného a ani otváracie hodiny sa nemenia.

Počas nečakane dlhej odstávky sa okrem bežnej údržby, vynovili šatne a sčasti i bazénová hala. V šatniach mužov i žien sú nové skrinky s elektronickým uzamykaním. Sociálne zariadenia dostali novú dlažbu. Opravila sa hydroizolácia a vyčistila sa vzduchotechnika. Lavičky okolo bazénov majú nový náter, bazény sú vyčistené. Vodu v nich hygienici skontrolovali.

Ešte niekoľko dní sa budú dokončovať práce na ochladzovacích bazénoch v saunách tak, aby boli pohodlnejšie a vybavené novými kachličkami.

Návštevníkom krytej plavárne pripomíname, že permanentky, ktoré si kúpili v tomto roku, budú môcť využívať i v roku 2021.

Upozorňujeme rodičov detí, ktoré navštevujú plavecké kurzy, tréningy, že do bazénovej haly môže s dieťaťom vojsť len jedna sprevádzajúca osoba. Ďakujeme za pochopenie!

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!