Kde parkovať počas All-Star víkendu 2020

16. 1. 2020

Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne bude v sobotu a nedeľu 18. a 19. januára 2020 dejiskom stretnutia hokejových hviezd, ktoré zažiarili aj na svetovej úrovni. Dá sa predpokladať, že záujem vidieť ich budú mať okrem Trenčanov i fanúšikovia z iných miest a a obcí.

Aby sme sa vyhli nežiaducej situácii na Sihoti, najmä v blízkom okolí zimného štadióna, žiadame vodičov, aby autá zaparkovali zdarma na parkoviskách na Mládežníckej ulici a pri krytej plavárni. Do pozornosti dávame i parkoviská v centre mesta – na Rozmarínovej ulici a pod starým cestným mostom. Odtiaľ sa dá pohodlnou prechádzkou prejsť k zimnému štadiónu. Stačí si len zorganizovať časový predstih. Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť.

Posilový autobus

Pre Trenčanov zabezpečilo Mesto v spolupráci s SAD Trenčín posilový spoj, ktorý bude pristavený po skončení nedeľňajšieho zápasu – cca o 17.00 h – na zastávke Zimný štadión. Pôjde o autobusovú linku č. 8, ktorá pôjde po svojej bežnej trase s konečnou zastávkou na Ulici gen. Svobodu. Prosíme Trenčanov, aby – ak je to možné – uprednostnili počas All-Star víkendu na dopravu na zimný štadión autobusy. Ďakujeme!

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!