Prihláste sa na workshop Efektívna komunikácia v podnikaní

5. 9. 2023

Základom každého úspešného podnikania je komunikácia. Komunikácia s obchodnými partnermi, dodávateľmi ale hlavne so súčasnými alebo budúcimi klientami. Dobrou komunikáciou môžete svoje podnikanie rozvíjať, a naopak na nesprávnej komunikácii môže vaše podnikanie stroskotať. Prihláste sa na ďalší z hviezdnych workshopov, ktoré ponúka Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda.

Na workshope sa naučíte, ako komunikovať správne. Naučíte sa, čo je to otvorená komunikácia, aký význam a pravidlá má spätná väzba, ako hovoriť priamo a zároveň ľudsky. Naučíte sa rozoznávať jednotlivé typy osobnosti, rôzne spôsoby správania ľudí aj to, ako typ osobnosti človeka vplýva na priamosť komunikácie. Spoznáte princípy radikálnej otvorenosti, silu pochvaly pri budovaní otvorených vzťahov aj to, čo znamená aktívne počúvanie a aký je jeho prínos pre efektívnu komunikáciu.

Zaregistrujte a prihláste sa na náš workshop Efektívna komunikácia v podnikaní. 

Workshopom vás bude sprevádzať skúsená lektorka Nikola Sedláčková, zakladateľka spoločnosti Eventive, autorka vzdelávacieho programu Leadership 2.0., ktorá sa angažuje vo viacerých dobrovoľníckych projektoch ako napríklad Lesný klub Handrbolka (alternatívne spôsoby vzdelávania detí) alebo Trenčianska nadácia (fundraising a firemná filantropia). 

Workshop sa bude konať v sobotu 21. októbra 2023 od 9.00 do 17.00 h

Kde: KKC Hviezda, Kniežaťa Pribinu 197, 911 01 Trenčín 

Kapacita kurzu:  je maximálne 12 osôb 

Účastnícky poplatok: 0 €

Podmienkou účasti je vyplnenie prihlášky a všetkých potrebných príloh a ich doručenie do 6. októbra 2023 do 14.00 podľa výzvy. 

Ak sa vám zdá, že ide o príliš veľa dokumentov a máte problém s ich vyplnením alebo vytlačením, dohodnite si osobné stretnutie prostredníctvom e-mailu: hviezda@trencin.sk alebo na tel. č: 0911 046 629. Radi vám s tým pomôžeme.

Registrácia na workshop pre fyzické osoby

Registrácia na workshop pre právnické osoby

(ZIP, 4 MB)

Tento projekt je realizovaný v spolupráci s mestom Trenčín a spolufinancovaný z ERDF – Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci IROP projektu: Centrum kultúrno-kreatívneho potenciálu Hviezda (kód projektu v ITMS2014+:302031ABB7). 

Logá: irop mirri mk eu

 

Pripravované workshopy Hľadáte iný workshop?

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!