Do termálnych bazénov so zľavou

28. 11. 2023

Už od najbližšieho piatka 1. decembra môžu občania s trvalým pobytom v našom meste využiť zľavu 50% na vstupy do vybraných termálnych bazénov v Kúpeľoch Trenčianske Teplice. Ide o bazény s liečivou vodou Sina, Bazén MUDr. Čapka a bazén Krym. 

Vstup do nich je možný len pre osoby nad 18 rokov. Vstupenky sa kupujú v Predaji procedúr – budova Kaštieľ. Nakoľko je vstup podmienený voľnou kapacitou bazéna, je lepšie si ho rezervovať na čísle 032/6514 140(775).

Sina je najobľúbenejším kúpeľom a s priemernou teplotou až 39°C je ideálny pre všetkých, ktorí obľubujú horúce kúpele. Ako informujú Kúpele Trenčianske Teplice na svojej webstránke, kúpeľ je zrkadlisko, t.j. prameň ústi priamo do bazéna. Popoludní a cez víkend sa využíva spolu s historickou odpočivárňou Hammam.

Bazén MUDr. Čapka – PI je ideálny pre ľudí preferujúcich moderné kúpele. Bazén i budova sú po kompletnej rekonštrukcii. Teplota vody v novom nerezovom bazéne je príjemných 37,5°C. Po 20 minútovom kúpeli si oddýchnete v zábale a dopriať si môžete aj klasickú masáž. 

Využite jedinečné účinky liečivej vody vo vnútorných termálnych bazénoch naplno počas celého trvania projektu „Kúpele v regióne“ od 1. decembra 2023 až do 29. februára 2024.

Zľavy nie sú kumulovateľné, sú neprenosné a platia vždy len pre 1 osobu po preukázaní sa platným občianskym preukazom s trvalým pobytom v našom meste.

Viac na www.kupele-teplice.sk.

Kupele v regione 2023-2024

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!