Do kúpeľných bazénov za polovicu ešte celý február

6. 2. 2024

Zimné obdobie sa v našom regióne už neodmysliteľne spája s obľúbeným projektom „Kúpele v regióne“, vďaka ktorému môžu si obyvatelia partnerských miest užívať silu termálnych liečivých bazénov za polovičné ceny. Ak máte trvalý pobyt v Trenčíne a túto ponuku ste ešte nevyužili, môžete tak urobiť do 29. februára 2024.

Zľavu 50% môžete v Kúpeľoch Trenčianske Teplice využiť na vstupy do vybraných termálnych bazénov:

  • Kúpeľ Sina – je najobľúbenejším kúpeľom, s priemernou teplotou vody až 39°C – je ideálna pre všetkých, ktorí obľubujú horúce kúpele. Prameň ústi priamo do bazéna. Popoludní a cez víkend sa využíva spolu s historickou odpočivárňou Hammam.
  • Bazén MUDr. Čapka – PI – kúpeľ ideálny pre všetkých, ktorí obľubujú moderné kúpele. Bazén i budova sú po kompletnej rekonštrukcii. Teplota vody v novom nerezovom bazéne má priemernú teplotu príjemných 37,5°C. Po 20-minútovom kúpeli si oddýchnete v zábale a dopriať si tu môžete aj klasickú masáž.
  • Bazén PK v Kryme – termálny kúpeľ s príjemnou priemernou teplotou 37,4°C, ktorý prioritne slúži klientom ubytovaným v liečebnom dome Krym, ktorého je súčasťou.

Do termálnych bazénov je možný vstup len pre osoby nad 18 rokov.

Liečivá termálna voda v kúpeľoch uvoľňuje svalové napätie a pôsobí na všetky bolestivé stavy pohybového aparátu – najmä kĺbov a chrbtice. Zlepšuje tiež kvalitu pokožky. Je ideálnym riešením na relaxáciu a regeneráciu organizmu, ako aj prevenciou pred vznikom chorôb.

Zľavy nie sú kumulovateľné a sú neprenosné. Platia vždy na 1 osobu po preukázaní sa občianskym preukazom s trvalým pobytom v našom meste. Vstup do bazénov je podmienený ich voľnou kapacitou, preto odporúčame včasnú rezerváciu na tel.: 032 6514 140

Predaj a rezervácia PO – NE 8.00 – 17.30 hod.

Zľavu nie je možné uplatniť pri nákupe cez eShop.

Kupele v regione 2023-2024

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!