Dnes v noci fandíme Zdenovi Chárovi, pridajte sa!

15. 6. 2011

Zdeno Chára má len kúsok od ďalšieho megaúspechu vo svojej kariére. Najcennejšia hokejová trofej, ktorá je najsilnejšou motiváciou asi každého profesionálneho hokejistu možno opäť priletí na Slovensko, do Trenčína.


Keďže hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili v šiestom finálovom zápase play off NHL nad Vancouvrom Canucks 5:2 a vyrovnali stav série na 3:3 – rozhodne sa dnes v noci. Zdeno Chára je vo výbornej forme. Náročnú finálovú sériu zápasov je odhodlaný aj so svojimi spoluhráčmi ukončiť víťazstvom. Jeho fanúšikovia, najmä z Trenčína, prídu dnes v noci (z 15. na 16.júna) na Mierové námestie, kde budú od 02.00 hod. sledovať prostredníctvom veľkoplošnej obrazovky priamy prenos posledného finálového súboja NHL medzi mužstvami Boston Bruins a Vancouver Canucks. Ak sa Bostonu podarí zabojovať a zvíťaziť – Stanley cup príde toto leto opäť do Trenčína. Zdeno Chára do toho!!!!


Bary v centre Trenčína dostali od Mesta Trenčín výnimku a budú otvorené celú noc. Fandíme Bostonu, fandíme Zdenovi! Pridajte sa!

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!