Zo zápisníka mestskej polície – 43. týždeň

28. 10. 2019

V uplynulom týždni riešila Mestská polícia v Trenčíne 626 udalostí. Napríklad predávkovaného mladíka, opitú ženu, či ukradnutého psa.

Kamerový systém mestskej polície zdokumentoval príjazd sanitky a štátnej polície na Hviezdovú ulicu. Hliadka mestskej polície zistila, že na toalete prevádzky za budovou Mestskej polície je odpadnutý mladík, ktorého nedokázali prítomní návštevníci prebrať. Pravdepodobne sa predávkoval zatiaľ neznámou návykovou látkou. Po poskytnutí prvej pomoci ho urýchlene previezli do Fakultnej nemocnice v Trenčíne. Vec ďalej rieši Policajný zbor TN.

Na bezplatnú linku 159 zavolal pán a oznámil, že pred železničnou stanicou rozhadzuje podnapitá žena smetné nádoby. Mestskí policajti o chvíľu našli ženu pod vplyvom alkoholu, ako rozhadzuje smeti zo smetiakov. Po tom, ako jej bola udelená pokuta, neporiadok dobrovoľne upratala.

Na linku 159 oznámila pani z Istebníka, že jej počas noci z 20. na 21. októbra 2019 z priestorov dvora rodinného domu neznámy páchateľ odcudzil, resp. vypustil z dvora 7 mesačnú fenku nemeckého ovčiaka. Pes počúva na meno KIARA. Vzhľadom k podozreniu krádeže psa s nepovoleným vstupom na cudzí pozemok (porušovanie domovej slobody), odovzdala mestská polícia túto udalosť na ďalšie riešenie štátnej polícii.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!