Zber starých spotrebičov bude opäť v septembri

2. 9. 2016

Svoj záujem o bezplatný odvoz nepotrebných elektrospotrebičov môžu ľudia nahlásiť do 14. septembra. Odvoz bude 17. septembra.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!