Zapojte sa s deťmi do pátracej hry „Tajomstvá Mierového námestia“ a vyhrajte

14. 5. 2018

Nájdite 13 stanovíšť ukrytých na Mierovom námestí a vyriešte zadané úlohy. Čaká vás sladká odmena a žrebovanie o pekné ceny.

V sobotu 19. mája 2018 bude slávnostne otvorené zrekonštruované Mierové námestie. Od dávnych čias bolo centrom života celého mesta. Pri tejto príležitosti pripravilo Kultúrno-informačné centrum  pre deti pátraciu hru. Dozvedia sa v nej niekoľko zaujímavostí, ktoré o námestí doteraz možno nevedeli.

Deti budú hľadať na Mierovom námestí rozmiestnené stanovištia, na ktorých nájdu zadanie jednotlivých úloh. Po ich vyriešení čaká na deti sladká odmena. Zároveň môžu vyhrať niektorú z cien – rodinné vstupenky na Trenčiansky hrad, Hrad Beckov, do Parku miniatúr v Podolí, na Minifarmu v Lubine alebo na Mestskú vežu. Súťaží sa aj o permanentku na Mestskú plaváreň, vstupy na lanovú dráhu Tarzania, dobroty od MAK palacinkárne, BON BON Chocolaterie a darčekové predmety od Mesta Trenčín.

Do hry sa môžete zapojiť od 14. do 21. mája 2018. Hrací plán bude k dispozícii od 14. mája v Kultúrno-informačnom centre Trenčín na Mierovom námestí 9 alebo si ho môžete stiahnuť z web stránky visit.trencin.sk.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!