Z hokeja vás odvezie viac autobusov, využite aj kyvadlovku na hokej

5. 4. 2018

V stredu 4. apríla sa na Zimnom štadióne P. Demitru konali dva zápasy, ktoré prilákali množstvo fanúšikov – finále dorastencov a semifinále mužov. Napriek tomu, že mesto vytvorilo podmienky pre zaparkovanie áut a prepravu z parkovísk na štadión kyvadlovou autobusovou dopravou, viacerí to odignorovali.


Mestská polícia mala najmä počas semifinálového hokejového zápasu plné ruky práce. Už od 15.00 h mestskí policajti usmerňovali vodičov, ktorí chceli parkovať na chodníkoch, na tráve, v priľahlých vnútroblokoch, pri garážach na Považskej ulici, aby parkovali pri krytej plavárni, kde majú bezplatné parkovanie a takisto bezplatnú kyvadlovú dopravu autobusom k zimnému štadiónu.
 


„Vodičov, ktorí zaparkovali v rozpore so zákonom sme riešili za priestupok. Počas zápasu sme vybavili 42 priestupkov a založili 13 blokovacích zariadení na vozidlá. Tieto čísla by mohli byť ešte väčšie, ak by sa aj príslušníci Policajného zboru SR zapojili do riešenia priestupkov v statickej doprave,“ skonštatoval náčelník Mestskej polície Trenčín Ivan Liptai.


Parkujte bezplatne a na štadión prejdite peši alebo sa odvezte kyvadlovou dopravou zdarma


Aj dnes prosíme vodičov, aby využili kapacity dvoch veľkých parkovísk, kde zaparkujú zdarma (pri Mestskej krytej plavárni a na Mládežníckej ulici po 16.00 h) a nechali sa tiež zdarma odviezť na hokejový zápas, ktorý začína o 18.00 h.


Odchody autobusov:

Začiatok zápasu 18:00 h
Odchody autobusov 17:15, 17:30,
17:45, 18:00 h

Do autobusu bude možné nastúpiť pri krytej plavárni a tiež pri Sokolovni.Z hokeja vás odvezie viac autobusov


Po zápase bude jeden autobus pristavený na zastávke MHD (zimný štadión) a po naplnení odíde k parkoviskám pri plavárni a na Mládežníckej ulici.


Na zastávke Zimný štadión budú však pristavené aj dva posilové autobusy na sídlisko Juh. Obe linky č. 8 zastavia na všetkých zastávkach s konečnou na Ul. gen. Svobodu.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!