Western Rodeo Show Chocholná 2008

4. 7. 2008

Ak ste fanúšikmi westernu, koní, jazdenia a zábavy, tak si nenechajte ujsť už 12. ročník westernového festivalu, ktorý sa uskutoční tradične v lokalite pod Tlstou horou nad obcou Chocholná-Velčice.


Ide o najväčšiu a najmasovejšiu akciu, ktorú zväz chovateľov koní v Chocholnej-Velčiciach poriada. V lokalite Pod Tlstou horou, kde celá akcia prebieha, je vybudovaný stály areál vo westernovom štýle. Sú tu ohrady pre kone ako aj vhodne upravené priestory pre divákov. Celková plocha areálu umožňuje taktiež stanové ubytovanie pre skalných návštevníkov. Pre občerstvenie a zábavu je k dispozícii saloon. K areálu je prístup autami a dostatok priestorov na parkovanie.


V priebehu troch dní majú návštevníci možnosť vidieť ukážky westernového jazdeniawesternovej drezúry, ukážky výcviku ťažných koní, scénky westernového štýlu, ukážky práce s dobytkom – oddeľovanie, ulička, výjazdy na koňoch a na kočoch do okolitej prírody, prehliadka indiánskych stanov TEE-PEE Dakota, hry pre deti a dospelých, víkend v štýle country, posedenie pri táborovom ohni. Sobotný večer bude patriť zábave s country skupinou Neznámi.    


Termín konania: 4. – 6. 7. 2008


Miesto konania: lokalita pod Tlstou horou nad obcou Chocholná-Velčice


Cenník: Dospelí                                   70,- Sk


               Deti od 10 rokov                    30,- Sk


               Deti do 10 rokov                    zdarma


Zdroj: SZCH-ZO Chocholná-Velčice II, www.horses.host.sk


 


 


 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!