Výstavba parkovísk v mestskej časti Stred

25. 4. 2018

Nové parkovacie miesta budujú na Cintorínskej ulici pri križovatke so Soblahovskou a v budúcom týždni začnú práce aj na Strojárenskej ulici pri materskej škole. Celkovo ich bude 19.

Na Cintorínskej ulici pribudne 13 nových možností na kolmé parkovanie čiastočným záberom do trávnika. Chodník bude presunutý za parkovisko. Prosíme chodcov, aby až do ukončenia prác nepoužívali chodník na pravej strane Cintorínskej ulice v smere na Soblahovskú. V mieste výstavby je zúžená vozovka, vodičov na dopravné obmedzenia upozorňujú prenosné dopravné značky. Ďakujeme za pochopenie.

V budúcom týždni sa začne so stavbou 6 parkovacích miest na komunikácii ústiacej do areálu Základnej školy na Bezručovej ulici. Nové stojiská pre autá pribudnú pri oplotení materskej školy, oproti terajším parkovacím miestam.

UPOZORŇUJEME, že pred začiatkom stavebných prác bude otočená jednosmerka na Strojárenskej ulici. Smer premávky a vjazd do ulice bude od križovatky so Soblahovskou s výjazdom na Inoveckú ulicu. K tejto zmene dôjde ešte v tomto týždni.

priprava parkoviska plagat ozvanka hokej krstenie kvetov lán kvetov kosacka traktorova

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!