Vyšlo novembrové INFO TRENČÍN

30. 10. 2020

Novembrové vydanie mestských novín vychádza dnes, v piatok 30. októbra 2020. Do schránok domácností v Trenčíne sa dostáva spolu s inzertným týždenníkom Pardon, v ktorom obyvatelia nájdu zoznam odberných miest pre testovanie na COVID-19 v Trenčíne aj s vymedzením ulíc. Noviny distribuuje Pardon.

Obsah novembrového INFO TRENČÍN sa do veľkej miery dotýka súčasnej epidemiologickej situácie a zmien, ktoré nastali v každodennom živote nášho mesta. V čase ich výroby však ešte celoplošné testovanie a jeho presná organizácia nebola uzavretá, preto sme na informovanie občanov využili aj inzerát v týždenníku Pardon.

V Infe nájdete správy o pokračujúcich rekonštrukciách ciest, chodníkov, schodísk, autobusových zastávok či materských škôl. Venuje sa aj zavedeniu regulovaného parkovania na Juhu a Sihoti 3,4 a tiež zberu kuchynského bioodpadu – povinnosti, ktorá nás čaká od budúceho roka.

Kultúrny život sa pre pandémiu opäť presunul do online priestoru – v Infe nájdete obzretie za festivalom Sám na javisku a tiež pozvánku na filmový festival HoryZonty, ktorý bude po prvý raz na internete. V novembri sa uskutoční online aj celoeurópska Noc divadiel – tiež môžete byť pri tom, prostredníctvom online vysielania.

Ak novembrové INFO vo svojich schránkach nenájdete, volajte, prosím, do redakcie na 032/6504 287.

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!