Vyšlo májové INFO TRENČÍN

29. 4. 2022

V piatok 29. apríla 2022 vyšlo najnovšie vydanie mestských informačných novín INFO TRENČÍN. Obyvatelia mesta by ho mali v týchto dňoch nájsť vo svojich schránkach. Distribúciu má vo svojich rukách spoločnosť Pardon. Ak vám INFO nebude doručené, oznámte to, prosím, do redakcie na tel číslo 032 6504 287.

V najnovších novinách sa dočítate, že Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne čaká tretia fáza rekonštrukcie za približne 2,5 milióna eur, vo výdajnom mieste huma­nitárnej pomoci v OC MAX na Ulici gen. M. R. Štefánika sa míňajú najviac potraviny, v tíme Trenčín2026, ktorý pripravuje naše mesto na Európske hlavné mesto kultúry v roku 2026, sú voľné pracovné pozície ale upozorňujeme aj na výberové konania na riaditeľov materských škôl.

INFO tiež píše o tom, ako to vyzerá s budovaním nových parkovacích miest v meste. Sledujeme, ako prebiehajú investičné akcie. Informujeme, že obyvatelia rodinných domov budú môcť bezplatne získať od mesta kompostér, stačí len svoj záujem prejaviť zaregistrovaním sa na webstránke mesta.

Pripomíname termín registrácie tímov v kampani Do práce na bicykli aj posledné tri májové termíny Jarného upratovania 2022, upozorňujeme na jarnú deratizáciu v meste, priestor venujeme podpore aktivít prostredníctvom dotácií, či už ide o kultúru, školstvo, mládež alebo životné prostredie. V poslednej spomenutej oblasti bolo vyhlásené druhé dotačné kolo.  

Informujeme o novom vedení Kreatívneho inštitútu Trenčín, pripomíname, že je k dispozícii priestor pre komunity a umelcov, ktorí by chceli organizovať svoje podujatia – Garáž z Pohody.

Tešíme sa zo skvelých úspechov trenčianskych športovcov, prostredníctvom KAM v Trenčíne pozývame na množstvo kultúrnych, športových a spoločenských podujatí.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!