Vyšlo augustové INFO TRENČÍN

31. 7. 2020

Augustové vydanie mestských novín sa uchádza o vašu pozornosť už v týchto dňoch. Nájsť v schránkach by ste ho mali do pondelka 3. augusta 2020. Jeho distribúciu má tento raz v rukách Pardon.

Noviny prinášajú viacero dobrých správ, či už ide o rekonštrukciu starého cestného mosta, peniaze na ďalšie rozšírenie cyklotrás alebo sľub ministra dopravy SR, že sa budovou železničnej stanice v našom meste budú zaoberať.

Na dvoch stranách sa INFO venuje spusteniu regulácie parkovania na Juhu a Sihoti 3,4. Bude to síce až v septembri, no pripraviť sa môžeme už dnes. Parkovacie karty sa už predávajú, tak prečo čakať až na poslednú chvíľu, kedy sa dá predpokladať ten najväčší nápor kupujúcich?  

Noviny pripomínajú aj stále platné opatrenia v mestských zariadeniach sociálnych služieb, predstavujú tím EHMK, ktorý pracuje na kandidatúre nášho mesta na Európske hlavné mesto kultúry – osobne sa s nimi môžete zoznámiť aj na utorkovom podujatí (4. augusta 2020) v Parku M. R. Štefánka, kde sa program stretnutia začne o 15.00 hodine.

V augustovom INFO máme, samozrejme, aj správy o úspechoch našich športovcov, seniorom dávame do pozornosti možnosti využitia benefitov prostredníctvom Karty pre seniorov.

Nájdete v ňom aj KAM v Trenčíne a pozvánky na podujatia pre deti i dospelých, prednášky, kurzy či celý zoznam miest, na ktorých sa môžete pridať k tancu, športovým alebo relaxačným cvičeniam.

Ak do pondelka 3. augusta INFO vo svojej schránke nenájdete, oznámte to, prosím, do redakcie na číslo 032/6504 287.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!