Vychádza októbrové INFO TRENČÍN

1. 10. 2021

Nové vydanie mestských novín vychádza 1. októbra 2021. V týchto dňoch by ho mali obyvatelia mesta nájsť vo svojich poštových schránkach. Distribúciu zabezpečuje spoločnosť Pardon.

Októbrové INFO ponúka informácie o najnovších rozhodnutiach mestského parlamentu, o investičných akciách, ktoré by sa mali zrealizovať do konca roka, o pripravovaných dopravných zmenách, či o hotovom pláne udržateľnej mobility.

Jesenné upratovanie je už naplno rozbehnuté, noviny uvádzajú termíny rozmiestnenia kontajnerov v jednotlivých mestských častiach, zároveň v nich nájdete harmonogram vývozu triedených zložiek odpadu na posledné tri mesiace tohto roka.  

Na jeseň sa v našom meste uskutočnia už tradičné a mimoriadne obľúbené podujatia – festivaly Sám na javisku, Trenčianska hudobná jeseň a aj HoryZonty, o všetkých nájdete informácie aj v mestských novinách.

Nechýba výber otázok a odpovedí z rovnomennej rubriky na webovej stránke mesta a tiež kultúrno-spoločenský servis v KAM v Trenčíne.

Ak októbrové INFO TRENČÍN vo svojich schránkach do pondelka 4. októbra 2021 nenájdete, oznámte to, prosím, na tel. číslo 032 6504 287.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!