Vyberte sa do kúpeľov lacnejšie

4. 1. 2018

Obľúbená zimná akcia na vstupy do termálnych bazénov a vonkajšieho bazéna Grand v Kúpeľoch Trenčianske Teplice pokračuje aj v novom roku.


Na vstup do všetkých termálnych bazénov so zľavou 50 percent a vstup do bazéna Grand s 30-percentnou zľavou v tomto období až do 28. februára 2018 stačí preukázať sa trvalým pobytom v meste Trenčín.


Vstup do termálnych bazénov je možný len pre osoby nad 18 rokov. Zľavy nie sú kumulovateľné a sú neprenosné. Platia vždy na 1 osobu po preukázaní sa občianskym preukazom. Nakoľko vstup do bazénov je podmienený voľnou kapacitou daného bazéna, je dobrá včasná rezervácia.


Predaj procedúr pre termálne bazény je v budove Kaštieľa denne od 9.00 do 18.00 h., na čísle 6514 140 / 775 alebo na predajprocedur@slktn.sk. Vstup do bazéna Grand v budove Rehabilitačného bazéna denne od 10.00 do 18.00 h, tel. 6514 771. Viac na www.kupele-teplice.sk.


Liečivá termálna voda v kúpeľoch uvoľňuje svalové napätie a pôsobí na všetky bolestivé stavy pohybového aparátu, najmä kĺbov a chrbtice. Zlepšuje tiež kvalitu pokožky a je ideálnym riešením na relaxáciu a regeneráciu organizmu, ako aj prevenciou pred vznikom chorôb.


Do projektu Kúpele v regióne sa počas minulej zimy zapojilo spolu s Trenčínom 64 miest a obcí nášho kraja, akciu využilo 10 796 hostí, najviac záujemcov o kúpanie v teplických bazénoch bolo už tradične z nášho mesta.


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!