Vianočný stromček na námestí rozsvieti Mikuláš, buďte pri tom

1. 12. 2017

V utorok 5. decembra 2017 o 17.00 hodine zavíta na Mierové námestie Mikuláš so svojimi anjelskými a čertovskými pomocníkmi.


Poslušným deťom vraj prinesie sladké prekvapenie. Kto poslúchal menej, môže sa tešiť na ohnivú návštevu z pekla. Rovnako ako po minulé roky i tento raz čaká na Mikuláša dôležitá úloha – spolu s deťmi rozsvietiť vianočný stromček na Mierovom námestí.


Podujatie s Mikulášom odštartuje pestrý adventný program festivalu Čaro Vianoc pod hradom. Pre malých Trenčanov sú pripravené divadielka, čítanie vianočných príbehov, počas bronzového a strieborného víkendu i živé zvieratká. V Centre pre rodinu na Farskej ulici budú čakať adventné dielničky na všetky tvorivé deti.


Počas Striebornej soboty 16. decembra dopoludnia je pre deti pripravený predvianočný program Strieborný zvonček s mímom Vladom Kulíškom. Klasické maňuškové divadlo Teatro Carnevalo uvedie Gašparkove Vianoce.


Strieborná nedeľa ponúkne deťom pesničkové divadlo o škriatkovských princeznách Tónke a Fónke z dielne Harry Teater.


Podrobný program festivalu nájdete aj na facebook/kic.trencin a v programových skladačkách, ktoré sú k dispozícii v Kultúrno-informačnom centre (Mierové námestie 9).


Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!