V stredu sa začnú podvečerné koncerty na námestí

4. 12. 2017

Festival Čaro Vianoc pod hradom prinesie od stredy 6. decembra 2017 každý večer na spríjemnenie adventnej atmosféry na námestí vianočné koncerty.


Podvečerné koncerty uvedie v stredu 6. decembra o 17.00 h folklórna skupina z Trenčianskej Teplej Teplanka. Vo štvrtok 7. decembra o 17.00 h zaznejú koledy speváckeho súboru Opatovčan. O 18.30 h sa môžete tešiť na adventný koncert najstaršej dychovej hudby v trenčianskom regióne Drietomanky.


V piatok 8. decembra 2017 prinesie 9-členný štýlový orchester Fats Jazz Band na predvianočné námestie swingové hity, noblesu a závan starých dobrých čias.O 18.30 h odohrá trenčianska skupina NaNovo hity Mariky Gombitovej a skupiny Modus.


Na podvečerné koncerty sa môžete tešiť každý pracovný deň až do 23. decembra 2017. Predstavia sa folklórne skupiny, zbory, kapely a čítať sa budú aj vianočné príbehy a rozprávky. Celodenné programy sú pripravené na bronzový a strieborný víkend.


Podrobný program festivalu nájdete aj na facebook/kic.trencin a v programových skladačkách, ktoré sú k dispozícii v Kultúrno-informačnom centre na Mierovom námestí č.9.


 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!