V sobotu bude zber starých elektrospotrebičov

31. 3. 2024

V sobotu 6. apríla 2024 organizuje mesto Trenčín v spolupráci so Združením výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu ENVIDOM a organizáciou E-cycling, s.r.o., bezplatný odvoz starých spotrebičov priamo z domácností.

Ako na to?

Zatelefonujte na MsÚ na 032/650 44 18 alebo napíšte na renata.palova@trencin.sk a uveďte vaše údaje:

1. Typ a počet spotrebičov, ktoré potrebujete odviezť.

2. Vaše meno, priezvisko, presnú adresu bydliska a tel. kontakt.

V sobotu 6. apríla 2024 bude z vašej adresy elektroodpad odvezený. Musí byť vyložený vo vchode bytového domu alebo za bránou rodinného domu už o 8.00 h ráno v deň zberu, nie na ulici. Zároveň je potrebné, aby ste v priebehu dňa až po odvoz umožnili vstup do týchto priestorov.

Z časových dôvodov sa nevynáša elektroodpad z bytov, pivníc a povál. Odvezú veľké spotrebiče (chladničky, práčky, televízory), ako aj malé spotrebiče (vysávače, žehličky, kávovary, fény), ktoré tiež nepatria do bežného kontajnera.

Do 3. apríla 2024!

Vaše údaje môžete nahlasovať do 3. apríla 2024 telefonicky počas úradných hodín MsÚ, e-mailom kedykoľvek do tohto termínu.

Osobné údaje občanov spracováva mesto Trenčín ako sprostredkovateľ v mene organizácie ENVIDOM – Združenie výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu a organizácie E-cycling, s.r o., a to len s cieľom vykonať mobilný zber elektroodpadu.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!