V sobotu bude Inovecká ulica od Soblahovskej po Družstevnú neprejazdná

9. 8. 2022

Na Inoveckej ulici v časti od Soblahovskej po Beckovskú dnes (9. 8.) začali klásť nový asfaltový koberec. S prvou vrstvou asfaltu budú pokračovať aj v stredu 10. augusta. Počas oboch dní zostáva Inovecká ulica prejazdná v jednom jazdnom pruhu.

 

V sobotu však tadiaľ neprejdete

Položenie finálnej asfaltovej vrstvy je naplánované na sobotu 13. augusta 2022. V tento deň bude Inovecká ulica od Soblahovskej po Družstevnú ulicu uzavretá a teda neprejazdná!

Autobusové linky MHD č. 1, 4, 22, 23 a 25 budú v sobotu 13. augusta 2022 jazdiť v smere do centra mesta po Soblahovskej ulici (vynechajú Inoveckú ulicu). Rovnako aj z centra mesta na Juh po Soblahovskej ulici, kde zastavia na tamojších zastávkach.

Linky č. 5, 11 a 28 pôjdu v smere do centra okolo OBI, prejdú na Legionársku ulicu a odtiaľ obslúžia zastávku Beckovská a následne zastávku Nemocnica, potom sa napoja na svoju pôvodnú trasu. Smerom z centra mesta obslúžia linky č. 5, 11 a 28 zastávku Nemocnica, následne zastávku Beckovská a potom pôjdu k zastávke Ku štvrtiam a ďalej na sídlisko Juh.

V tento deň (13.8.2022) nebudú autobusy obsluhovať zastávky Dlhé hony, Inovecká stred. Zastávku Inovecká (smerom na Juh) obslúžia iba linky 5, 11 a 28.

Ospravedlňujeme sa za dočasné dopravné obmedzenie a ďakujeme vodičom a obyvateľom za trpezlivosť!

Trenčianske vodárne a kanalizácie budú pokračovať v  rekonštrukcii svojich sietí na ďalšej časti Inoveckej ulice až po kruhový objazd pri OBI. Mesto sa pridá s rekonštrukciou autobusových zastávok a priechodov pre chodcov.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!