V pondelok sa začína Národný týždeň manželstva 2020

7. 2. 2020

Od pondelka 10. februára 2020 môžu manželské dvojice využiť špeciálne zľavy, zapojiť sa do manželského kvízu a ďalších aktivít.   

Každé manželstvo je jedinečné a každá dvojica si píše svoj vlastný neopakovateľný príbeh. Ako sa začal? Čo spolu manželia dosiahli? Ako prekonali náročné obdobia? S témou „Náš príbeh“ sa od 10. do 16. februára 2020 uskutoční v Trenčíne šiesty ročník Národného týždňa manželstva, ktorý pod záštitou primátora mesta Richarda Rybníčka organizuje Centrum pre rodinu Trenčín na Farskej ulici (CPR).

Cieľom je propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu. „V pondelok 10. 2. o 18.00 pozývame do priestorov centra na Manželský kvíz, v ktorom otestujete svoje vedomosti, ale hlavne sa zabavíte,“ hovorí Marika Hatalová z CPR.

S obnovou manželského sľubu bude spojená sv. omša v Kostole Svätej Rodiny na Juhu vo štvrtok 13. 2. o 18.30. „V piatok 14. 2. o 18.00 počas Večera príbehov si budete môcť v priestoroch centra spolu s moderujúcimi manželskými pármi pripomenúť niektoré momenty vašej histórie. Na akciu je potrebné prihlásiť sa vopred cez registračný formulár na našej stránke.“

Na spoločné rodinné príbehy budú orientované aj Tvorivé dielne v nedeľu 16. 2. v CPR. „Od 15.30 do 18.00 pozývame rodičov s deťmi. Skúsime vyrobiť jednoduché fotorámiky na rodinné fotografie. Prineste si so sebou 3 rodinné fotografie, ktoré časovo znázornia vašu spoločnú rodinnú históriu,“ hovorí M. Hatalová.

Súčasťou NTM je aj možnosť zúčastniť sa MANŽELSKEJ HRY o skvelé ceny a možnosť využiť zľavy a akcie pre manželov. O nich podrobnejšie na www.cprtrencin.sk.

ntm_web

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!