V piatok posilový spoj z hokeja na Juh

16. 8. 2023

V súvislosti s hokejovým zápasom, na ktorom sa s profesionálnou hokejovou kariérou rozlúči v piatok 18. augusta 2023 Marián Hossa, zabezpečuje mesto Trenčín v spolupráci s dopravcom Transdev posilnenie Linky č. 8 zo zastávky Zimný štadión.

HOSSA___2023_rozluckaHokejový zápas, na ktorý Marián Hossa pozval svojich bývalých spoluhráčov a priateľov z domova i zo zámoria, sa začne o 18.18 hodine v piatok 18. 8. 2023 na Zimnom štadióne P. Demitru v Trenčíne.

Už o 14.00 hodine sa na Mierovom námestí otvorí fan-zóna podujatia Good Bye Game Hossa 81 s veľkoplošnou obrazovkou, DJom, osobnosťami zo športového sveta, aktivitami a súťažami, v ktorých budú môcť fanúšikovia vyhrať posledných 81 vstupeniek na zápas.

O 15.30 h moderátori podujatia Junior a Marcel na Mierovom námestí privítajú a predstavia hviezdnych hráčov a vyžrebujú zostavy. Hokejový zápas bude môcť verejnosť sledovať priamo na námestí cez veľkoplošnú obrazovku.

Marián Hossa väčšinu svojej kariéry odohral v kanadsko-americkej NHL, krátko hral aj vo Švédsku aj na Slovensku. Bol považovaný za jedného z najlepších útočníkov NHL a taktiež za jedného z najrýchlejších korčuliarov tejto súťaže.

Slávnostným uzavretím jeho dlhoročnej kariéry pod názvom Goodbye Game 81 sa chce poďakovať všetkým fanúšikom za ich dlhoročnú podporu. Výťažok zo zápasu bude prerozdelený cez neziskovú organizáciu Mariána Hossu.

Parkovanie

Ak sa na podujatie vyberiete autom, odporúčame parkovanie na Mládežníckej ulici, kde je po 16.00 hodine zdarma alebo na parkovisku pri krytej plavárni, kde zaparkujete bezplatne po celý deň.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!