V nedeľu v Divadielku pod vežou hra Keď mama nie je doma

11. 7. 2018

Mamičky sa konečne dozvedia, čo sa deje, keď doma nie sú, v cykle detských divadelných predstavení v Átriu pod Mestskou vežou o 16.00 hodine už najbližšiu nedeľu 15. júla 2018.

Keď malé dievčatko vyrastie v mladú slečnu a svadba je na dosah, svadobný otec – klaun vytiahne jej detské spomienky z batoha. Sú v ňom samé dôležité veci. Prvé topánky aj posledné vysvedčenie, deravý mliečny zub, žuvačka. Všetko, čo s ňou tatko preskákal od chvíle, keď sa začala hlásiť v mamičkinom brušku.

Viete si predstaviť, že to nebolo až také ľahké. Hlavne vo chvíľach, keď mama nebola doma. Cez prvý krôčik, prvý nočník, prvé otázky, prvú triedu až po prvú lásku ju tatko sprevádza s vtipom, ale aj nostalgiou. Možno preto, lebo je klaun. Nie len svojim povolaním, ale aj životným názorom. Nesie svojej dcére batoh plný spomienok, aby nezabudla, že bola dieťaťom a spolu s ňou bol dieťaťom aj on.

Predstavenie uvedie legendárne pezinské Divadlo PIKI, v réžii Katky Aulitisovej účinkuje Ľubo Piktor.

Elá a Hop - DIVADLO PIKY

Vstup je voľný.

Detské divadelné predstavenia sú v Átriu každú nedeľu o 16.00 až do konca letných prázdnin. V prípade nepriaznivého počasia sa presunú do sobášnej siene Mestského úradu.

Aj toto leto môžu deti na predstaveniach zbierať pečiatky a tak sa zapojiť do súťaže. Žrebovanie bude na konci júla i augusta. Kartičku na zbieranie pečiatok dostanú na predstavení.

divadielka jpg

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!