Už ste zaregistrovali svoj tím v kampani Do práce na bicykli?

10. 5. 2024

Čas na registráciu je práve teraz a potrvá do 7. júna 2024. Aktuálne je pod samosprávou Trenčín zaregistrovaných 21 súťažných tímov vytvorených 65 jednotlivcami. Súťažné jazdenie na bicykli alebo verejnou dopravou či pešo do práce sa začne 1. júna 2024 a potrvá do konca mesiaca jún. 

Registráciu môžete urobiť na stránke www.dopracenabicykli.eu. V registrácii tímu vyberiete samosprávu Trenčín, vypíšete spoločnosť, v ktorej ste zamestnaní, názov alebo meno vášho tímu a tiež mená členov tímu. 

Čo môžete vyhrať?

Aj keď hlavnou motiváciou na účasť v súťaži by mala byť túžba spraviť niečo pre svoje zdravie, svoje mesto, životné prostredie a celkovo pre rozvoj cyklodopravy na Slovensku, organizátori kampane Do práce na bicykli aj tento pripravili zaujímavé ceny, a to nielen pre cyklistov, ale aj pre chodcov a používateľov verejnej dopravy. 

Ak budete jazdiť do práce vlakom alebo autobusom a absolvujete v júni aspoň 26 takýchto ciest do práce alebo z práce, získať môžete jeden z 3 ročných sieťových lístkov MAXI KLASIK pre 1. triedu v hodnote až 1060 eur od Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s., jeden z 3 pobytov na dve noci a pre 2 osoby s raňajkami v Hoteli Tenis pri Zvolene a EXIsport dvom výhercom prispeje na nákup poukážkami v hodnote 100 a 200 eur.

Každý súťažiaci, ktorý počas júna absolvuje aspoň 26 jázd do práce alebo z práce chôdzou, bude zaradený do žrebovania o 3 karty MultiSport na 3 mesiace ZDARMA od spoločnosti Benefit Systems Slovakia s.r.o., tri pobyty na dve noci a pre 2 osoby s polpenziou v Hoteli Šachtička, a ceny do súťaže “pešiakov” venuje aj EXIsport v podobe dvoch párov obuvi podľa vlastného výberu.

ceny v súťaži Do práce na bicykli

Ak v júni odjazdíte aspoň 26 jázd do práce alebo z práce na bicykli, alebo najazdia aspoň 500 kilometrov, je pripravených viacero zaujímavých bicyklov a ďalších tematických cien: napríklad elektrický horský bicykel Dema RELAY anthracit – silver a 3 mestské bicykel Dema VENICE 26, dva skladacie bicykle LIBERTY HYPERION 24″ 7spd , tri mestské bicykle od Pierre Baguette. Traja výhercovia sa môžu tešiť na vertikálny cyklostojan VelowUp!, piati na cyklozámok Catena 6806K/85.

Spomedzi samospráv, ktoré dosiahnu najmenej 100 zaregistrovaných účastníkov, bude vyžrebovaná jedna samospráva, ktorej venuje spoločnosť Econec inteligentnú nabíjaciu stanicu pre elektrické bicykle eBIKE BOX micro.

Súhrn všetkých tohtoročných cien v kampani Do práce na bicykli nájdete spolu s podrobnými informáciami o celej súťaži i kampani na stránke www.dopracenabicykli.eu

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!