Trenčín a Výstavisko TMM podpísali zmluvu o propagácii

2. 5. 2006

          Zmluvu o spolupráci pri podpore a rozvoji cestovného ruchu v piatok 28. apríla na Mestskom úrade v Trenčíne podpísali mesto a Výstavisko Trenčín mesto módy (TMM).


          Na výstavách, ktoré organizuje TMM, bude mať Trenčín priestor na svoju prezentáciu. TMM robí výstavy aj mimo Trenčín a Slovensko, napríklad pre ministerstvo hospodárstva, kde mesto tak isto dostane priestor. TMM bude mať priestor na prezentáciu na podujatiach, ktoré organizuje mesto, taktiež v mestskom dvojtýždenníku INFO Trenčín. Obe strany prepoja svoje internetové stránky.


         Ako uviedol generálny riaditeľ Emil Dobiáš, zmluva je pre TMM formou uznania firmy. Podľa jeho slov trenčianske výstavy navštívi ročne 70 tisíc ľudí, ktorí tu prespia, navštívia mesto a utratia svoje peniaze. Primátor Branislav Celler reagoval slovami, že výstavisko je historicky späté s Trenčínom a mesto sa bude vďaka tejto spolupráci rozvíjať. Obaja štatutári taktiež deklarovali vzájomnú výhodnosť tejto dohody.+ Primátor Trenčína B. Celler (vľavo) a generálny riaditeľ Výstaviska TMM Emil Dobiáš tesne po podpise zmluvy.


 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!