Strieborný víkend na trenčianskom námestí

11. 12. 2014

Nezmeškajte výborné koncerty, či unikátnu prehliadku chrámov počas strieborného víkendu (13. a 14. 12.) na Mierovom námestí.


Víkendové predvianočné upratovanie si plánujte tak, aby ste stihli zájsť aj na námestie. V sobotu dopoludnia určite zoberte aj deti na detské programy a popoludní načerpajte energiu pri koncertoch Katky Koščovej a skupiny Korben Dallas. V nedeľu zaznejú pesničky Mariky Gombitovej v podaní trenčianskej kapely NaNovo, zahrá bluegrassový Tieň, ale aj renomovaní českí folkeri Devítka a ďalší.


V sobotu 13. decembra je v ponuke aj špeciálny program – Chrámy v predvianočnom čase. Taký je názov unikátnej prehliadky piaristického kostola, synagógy a evanjelického kostola s výkladom profesionálnej  sprievodkyne  Zuzany Novodvorskej. Dozviete sa možno i to, čo ste ani netušili. Štartuje sa od KIC (Mierové námestie) v sobotu o 16.00 hod.


A doma nevarte – výborne sa najete na námestí.


Celý program Čara vianoc nájdete aj na www.visittrencin.sk alebo aj na http://www.trencin.sk/tmp/asset_cache/link/0000136074/Caro2014-skladacka-w.pdf.


 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!