Staré elektrospotrebiče odvezú bezplatne

6. 3. 2017

Odvoz starých spotrebičov priamo z domácností v meste Trenčín je naplánovaný na sobotu 18. marca 2017. Záujem treba nahlásiť do 15. marca 2017.


Odvoz sa týka veľkých spotrebičov ako chladničky, práčky či televízory a tiež malých spotrebičov ako sú vysávače, žehličky, kávovary či fény, ktoré tiež nepatria do bežného kontajnera.


Svoj záujem o odvoz spotrebičov nahláste buď telefonicky na čísle 032/650 44 18 počas úradných hodín Mestského úradu, alebo kedykoľvek e-mailom na viera.gugova@trencin.sk najneskôr však do 15. marca 2017.


Aké údaje je potrebné nahlásiť?  • typ a počet spotrebičov, ktoré potrebujete odviezť

  • vaše meno, priezvisko, presnú adresu bydliska a telefonický kontakt

V sobotu 18. marca 2017 bude z vašej adresy nahlásený elektroodpad odvezený. Elektroodpad musí byť vyložený vo vchode bytového domu alebo za bránou rodinného domu už o 9.00 hod. ráno v deň zberu, nie na ulici. Zároveň je potrebné, aby ste  v priebehu dňa až po odvoz umožnili vstup do týchto priestorov.


Z  časových dôvodov nie je možné vynášať elektroodpad z bytov, pivníc a povál.

Zber starých spotrebičov je bezplatný. Organizuje ho Mesto Trenčín v spolupráci so Združením výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu odvoz starých spotrebičov priamo z domácností.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!